1980 yılında kurulan Alfa Plus İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezleri, Resound, Bernafon, Widex, Hansaton Marka İşitme Cihazlarının Satış ve Satış Sonrası Lojistik Desteğini Sağlamaktadır.
Telefon Numaramız
AlfaPlus İşitme Cihazları Firmasına Hoşgeldiniz
Title Image

ReSound LiNX 3D

ReSound LiNX 3D

Düşündüğünüzden de fazlasını duyun

ReSound LiNX 3D en yeni ve en gelişmiş dijital işitme cihazımızdır. ReSound LiNX 3D ile gürültüde konuşmayı daha iyi anlayabilecek ve çevrenizdeki sesleri daha iyi duyabileceksiniz. İşitme cihazınızı kablosuz kulaklık gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca işitme cihazınızın kontrolünde yepyeni bir boyuta geçeceksiniz – nerede olursanız olun.

Olağanüstü ses

Resound'un Surround Sound özelliği 360 derece ses duymanız anlamına gelir. Artık kimin konuştuğunu görmek için başınızı çevirmenize veya pozisyon değiştirmenize gerek yok. Spatial Sense teknolojimiz size çevrenizdeki sesler hakkında net ve doğal bir anlayış sağlar. Daha karmaşık dinleme durumlarında ise Binaural Directionality III özelliği, çevreyle ilişkinizi koparmadan, sizin için önemli olan sese odaklanabilmenizi sağlar. Sesi işlememiz, doğal bir kulağın çalışmasını taklit ederek konuşmaların kulağa daha net gelmesini ve daha zengin ve canlı bir ses işitilmesini sağlar. *Yalnızca Binaural Directionality III özelliği olan cihazlar için geçerlidir.

%50*

Farklı ortamlardaki konuşmaları %50'ye kadar daha iyi anlamanızı sağladığı için:

%80*

Çevrenizdeki seslerin %80 daha fazlasını duyabilirsiniz.

%40*

Gürültüde konuşmayı %40 daha iyi anlayabilirsiniz.

Gürültülü ortamlarda bile dinleme konforu

Tek bir düğmeye dokunarak, gürültü düzeyini azaltabilir ve çevrenizin farkında kalmaya devam ederek sizin için önemli olan şeye odaklanabilirsiniz.

İnce detaylarda bile netlik

ReSound LiNX Quattro premium işitme cihazı ailesi, Ses Katmanları ile mükemmel bir işitme deneyimi sunar.

ReSound-LiNX3D-hearing-aids-lady-at-the-beach-with-Android-phone

İşitme cihazınızı akıllı telefonunuzdan yönetin

ReSound Smart 3D uygulaması, doğrudan akıllı telefonunuzdan ses düzeyini açıp kısabilmenizi veya konumunuz için belirlenmiş olan bir ayarı seçebilmenizi sağlar. İşitme cihazınızın sizin istediğiniz şekilde çalışması için sesi dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

İşitme cihazınızı akıllı telefonunuzdan yönetebilmeniz onu daha da görünmez kılar. Herkesin içinde elinizi uzatıp işitme cihazınıza dokunmanız gerekmez.

ReSound Smart 3D uygulaması, kaybettiğiniz işitme cihazını bulmanıza bile yardımcı olur.

Sesi iPhone'unuzdan doğrudan işitme cihazınıza aktarın

ReSound LiNX 3D telefonda konuşmayı veya FaceTime kullanmayı kolaylaştırır. Telefon aramalarını iPhone’unuzdan doğrudan ReSound LiNX 3D akıllı işitme cihazınıza aktarabilirsiniz.

İşitme cihazınız kablosuz kulaklıklar gibi çalışarak müziği iPhone’unuzdan doğrudan ReSound LiNX 3D’ye aktarabilmenizi sağlar. 

iPad’inizde rahatça bir film ya da sevdiğiniz bir televizyon programı mı izlemek istiyorsunuz? Diyalogları doğrudan ReSound LiNX 3D akıllı işitme cihazınıza aktarın. Tek bir sözcüğü bile kaçırmayacaksınız.

ReSound-LiNX3D-man-with-iPhone

Android kullanıcıları için

Eğer bir Android kullanıcısıysanız, tek bir basit aksesuarla ReSound işitme cihazınızı bir çift kablosuz kulaklık gibi kullanabilirsiniz. ReSound Phone Clip+ aksesuarı, ReSound işitme cihazınızı Bluetooth stereo kulaklıklar gibi çalıştıracaktır. 

İşitme cihazınızın ince ayarlarını dilediğiniz yerden yapın

İlk fitting işlemi her zaman klinikte yapılacak olsa da, işitme cihazı uzmanınız, dijital işitme cihazınızın ayarlarını nerede olursanız olsun güncelleyebilir. 

ReSound Smart 3D uygulaması, belirli bir yerde yaşadığınız işitme zorluklarını paylaşmanıza bile olanak tanır. Böylece işitme cihazı uzmanınız cihaz ayarlarınızı söz konusu zorluğu yaşadığınız belirli yere göre özel olarak ayarlayabilir.

ReSound-LiNX3D-woman-in-the-woods-with-iPhone
ReSound-hearing-aids-with-rechrgeable-batteries

Her seferinde pilleri değiştirmek istemiyor musunuz?

ReSound LiNX 3D Şarj Edilebilir işitme cihazları kullanışlı ve ekonomik bir seçenektir. Her seferinde tekrar pil satın almanız gerekmeden, harika bir ses kalitesi elde eder, favori cihazlarınıza bağlanabilir ve ReSound Assist’in ek desteğinden yararlanabilirsiniz. 

Stiller

İşitme çözümlerimiz bireysel ihtiyaçlarınıza göre sunulmaktadır. Sunduğumuz farklı işitme cihazı stilleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

IIC

Görünmez Kanal İçi

CIC

Tam Kanal İçi

ITC

Kanal İçi

ITE

Kulak İçi

MIH

Mic-in-Helix

BTE

Kulak Arkası

RIE ve BTE renkleri

Custom cihaz renkleri