1980 yılında kurulan Alfa Plus İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezleri, Resound, Bernafon, Widex, Hansaton Marka İşitme Cihazlarının Satış ve Satış Sonrası Lojistik Desteğini Sağlamaktadır.
Telefon Numaramız
AlfaPlus İşitme Cihazları Firmasına Hoşgeldiniz
Title Image

Widex Beyond

Widex Beyond

Widex işitme cihazları zaten en iyi sesi sunmakta. Artık, çevrenize bağlı kalmanın da en iyi yollarını sunuyor.

Yeni WIDEX BEYOND™ iPhone’a özel işitme cihazlarının en iyi sesine sahip. Bluetooth, DEX iletişim cihazları ve Telecoil üzerinden sunulan bağlantı imkanlarıyla, hayatın sesi hiç bu kadar güzel duyulmamıştı. Kullanıcıların şimdiden BEYOND’u benzerlerinden çok daha iyi olarak nitelemelerine çok az şaşırdık.

AKTARIM, KONTROLÜNÜZDE OLSUN

iPhone veya iPad kullanıyorsanız, BEYOND Z işitme cihazlarınıza doğrudan yüksek kaliteli ses aktarımı yapabilirsiniz. Böylelikle, ses kalitesinden ödün vermeden, istediğiniz yerde istediğinizi dinleyebilirsiniz. Telefonunuz Android’li mi? DEX aksesuarlarımız ile işitme cihazlarınıza müzik aktarımı yapabilirsiniz.

AYRINTILARA DOĞRU KAYDIRIN

BEYOND, iPhone’a özel üretilen işitme cihazları içinde, telefon uygulamasında bilindik “kaydırma” özelliğini kullanan tek işitme cihazıdır. Sezgisel komutlar ve farklı ekranlar arasında, hem hızlı hem de kolay erişim ve geçişler sağlar. Bu sayede, işitme cihazı ayarlarınızı uyarlama ve harika ses kalitesine erişim sağlar.

KONTROL SİZDE

BEYOND App uygulaması cihazınızı telefonunuzdan kontrol etme imkanı sunar, ses ayarı, ses yönü, çınlama yönetimi ve daha fazlasını ayarlamanıza olanak sağlar.

KOLAY AKTARIM

iPhone’dan işitme cihazınıza yapacağınız kolay aktarım ile, çağrılar, müzik ve daha fazlası anında kulağınızda – hepsi berrak ve saf bir sesle.

ÖZELLEŞTİRİN

BEYOND App uygulaması ile, kişisel programlar oluşturabilir, resimlerinizi ve özel duvar kağıtlarınızı yükleyebilir ve hatta konuşma ve müzik için kişisel ses kalıpları tanımlayabilirsiniz.

KULLANICI DOSTU ARAYÜZ

Kaydırma fonksiyonu sadece BEYOND App’da vardır – busayede, dolaşımınız daha kolay ve keyifli olacaktır.