1980 yılında kurulan Alfa Plus İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezleri, Resound, Bernafon, Widex, Hansaton Marka İşitme Cihazlarının Satış ve Satış Sonrası Lojistik Desteğini Sağlamaktadır.
Telefon Numaramız
AlfaPlus İşitme Cihazları Firmasına Hoşgeldiniz
Title Image

Widex Cros

Widex Cros

AKTARIM,TELEVİZYONDAKİ ÖNEMLİ ANLAR EN İYİ SESİ HAKEDER

Televizyonda ister haberleri izleyin, ister film seyredin, TV PLAY televizyonun sesini daha iy duymanızı sağlar.
TV PLAY istediğinizi seyrederken, seyrettiğinizi işitme cihazınızdan duymanızı sağlar. TV PLAY, patent başvurusunda bulunduğumuz, ikili anten teknolojisiyle maksimum aktarım istikrarı sağlar ve siz de TV’deki hiç bir anı kaçırmazsınız.

CROS çözümü

Tek kulağınızda sağırlık ve diğerinde normal işitme yetisine sahipseniz,

BiCROS çözümü

Tek kulağınızda sağırlık ve diğer kulağınızda işitme kaybı varsa,

EKOSUZ MÜKEMMEL SES

Bozulmasız ve ekosuz super ses kalitesi ile WIDEX CROS konuşmaları duymak için mükemmel bir seçim. Kablosuz olarak işitme kaybı olan kulaktan diğerine ses aktararak kafa gölge efektini azaltır ki bu da zarar veren efektlerin azaltılması demektir. Ayrıca, gayet şık bir görünüme de sahip./h4>

GELİŞTİRİLMİŞ DİNLEME

WIDEX CROS ile konuşmaları dinlemek ve diyaloglara katılmak artık çok kolay. Tekrar, konuşmaları takip edebilir, dinleyebilir ve katılabilirsiniz hemde konuşmacının hangi tarafta olduğunu önemsemeden.
Kullanımı kolay işitme çözümleri İşitme sorunu yaşadığınız kulağınıza normal bir kulak arkası cihaz gibi WIDEX CROS cihazını takıyorsunuz. Bu cihaz etrafınızdaki sesleri alır ve diğer kulağınızdaki işitme cihazına aktarır. Diğer cihazınızı da çok çeşitli DREAM cihazları arasında seçebilirsiniz.

Kullanımı kolay işitme çözümleri

İşitme sorunu yaşadığınız kulağınıza normal bir kulak arkası cihaz gibi WIDEX CROS cihazını takıyorsunuz. Bu cihaz etrafınızdaki sesleri alır ve diğer kulağınızdaki işitme cihazına aktarır. Diğer cihazınızı da çok çeşitli DREAM cihazları arasında seçebilirsiniz.

Tüm Sesleri Duyun

Iki kulağınızda da işitme kaynı varsa, beyniniz seslerin kaynağına ulaşmakta zorlanır. Buda sesleri geldiği yeri tespit etmede zorluk yaşamak anlamına gelir. Trafiğin hangi yönde ilerlediğini bilemediğiniz bir caddede karşıya geçmeye çalıştığınızı hayal edin.
Çünkü, bu cihaz sağır olan kulağınızdan sesleri aldığı için etrafınızdaki tüm sesleri işitmenize yardımcı olur. Buda demek oluyor ki, başınızı çevirmek zorunda kalmadan işitme kaybı olan kulağınızdan da duyabilirsiniz.

Özel İhtiyaçlarınıza Göre Tasarlandı

Daha iyi olan kulağınıza DREAM ailesinin birbirinden farklı işitme cihazlarından birini seçebilirsiniz. İşitme sağlığı uzmanınız işitme kaybı derecenize göre size en uygun cihazı seçmenizde yardımcı olacaktır. Widex Cros ve en son teknoloji ile üretilen işitme cihazlarının kombinasyonu size inanılmaz yüksek kalitede ses sağlar. Ve, Widex Cros kullanıyorken, Widex’in kablosuz teknolojisi sayesinde herhangi bir eko yada seste bozulmaya maruz kalmayacaksınız.

Göze Çarpan Pil Ömrü

Geliştirilmiş güç tasarrufu teknolojimiz sayesinde, diğer kablosuz Cros çözümlerine göre üç kat daha az güç tüketir.