1980 yılında kurulan Alfa Plus İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezleri, Resound, Bernafon, Widex, Hansaton Marka İşitme Cihazlarının Satış ve Satış Sonrası Lojistik Desteğini Sağlamaktadır.
Telefon Numaramız
AlfaPlus İşitme Cihazları Firmasına Hoşgeldiniz
Title Image

Widex Evoke 330

Widex Evoke 330

NEYİ İŞİTMEK İSTEDİĞİNİZE SİZ KARAR VERİN

Widex Ses Algısı teknolojisi sayesinde EVOKE işitme cihazı, akıllı bir cihazdan beklediğiniz gibi, her kullandığınızda evrim geçirir. Çünkü dinleme deneyiminizi kişiselleştirdiğinizde EVOKE farklı ortamları öğrenir. Ortam gürültülü olduğunda, işitme cihazınızın konuşmaları işitmenizi engelleyecek tüm sesleri filtrelemesini istersiniz. Sakin ortamlarda ise, tüm ince ayrıntıları işitmek istersiniz. EVOKE’un içerdiği Akışta Ses Denetleyicisi (Fluid Sound Controller), farklı ses ortamlarında optimum sesi ayarlar. Artık işitme cihazını ayarlamak kolaylaştığı gibi, EVOKE yaşamınızdaki değişikliklere de hızla adapte olur.

TONELINK UYGULAMASI TEMEL İŞLEVLERİ KULLANMANIN EN KOLAY YOLU

WIDEX EVOKE™ kullanıcıları, cihazlarında program değiştirmek, sesi ayarlamak ve yön odağını kolayca değiştirmek için akıllı telefonlarını uzaktan kumanda cihazına dönüştürebilirler. TONELINK’in basit ara yüzü parmaklarının ucundadır. İşitme cihazı ayarları günlük hayatlarının o kadar doğal bir parçası haline gelir ki, EVOKE™ kullandıklarını dahi unutabilirler. Yardımcı bir aksesuar taşımalarına veya işitme cihazlarına dokunmalarına bile gerek kalmaz. Ortam gürültülü olduğunda, işitme cihazınızın konuşmaları işitmenizi engelleyecek tüm sesleri filtrelemesini istersiniz. Sakin ortamlarda ise, tüm ince ayrıntıları işitmek istersiniz. EVOKE’un içerdiği Akışta Ses Denetleyicisi (Fluid Sound Controller), farklı ses ortamlarında optimum sesi ayarlar. Artık işitme cihazını ayarlamak kolaylaştığı gibi, EVOKE yaşamınızdaki değişikliklere de hızla adapte olur.